w

Zaginiona kobieta znaleziona nad potokiem w ostatniej chwili (zakopane.naszemiasto.pl)

W Zakopanem miało miejsce zdarzenie, które mogło skończyć się tragicznie. 46-letnia kobieta wyszła z domu  boso i w samym szlafroku. Po krótkim rodzina zaczęła ją szukać, jednak bez skutku. Wszystkie służby zaczęły przeszukiwania. Kobietę znaleziono w ostatnim momencie. 

Jak się okazuje, kobieta z nieznanych przyczyn wyszła z domu. Nie miała butów, a za odzież wierzchnią służył jej jedynie szlafrok. Bliscy szybko zaczęli szukać kobiety, jednak ślad po niej zaginął. Nie było jej nigdzie w najbliższej okolicy. Wezwali pomoc. Poszukiwania trwały około 6 godzin. Z każdą minutą robiło się ciemniej i zimniej. Wszyscy zaangażowani w poszukiwania, zdawali sobie sprawę, że w takiej sytuacji liczy się każda minuta. W końcu udało znaleźć się poszukiwaną. Była nad potokiem w stanie całkowitego przemarznięcia. Znaleźli ją policjanci, którzy zabrali natychmiast kobietę do ciepłego radiowozu. Szybko pojawiło się pogotowie ratunkowe i zabrali ją do szpitala. Obecnie motyw kobiety i jej obecny stan są nieznane.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Rodzinne perypetie z kryminałem w tle (dziennikbaltycki.pl)

Dzieci z rozszczepem warg i podniebienia mają szansę na lepsze życie (katowice.naszemiasto.pl)