w

Wypadek na ul. Gwareckiej we Wrocławiu. 60-latka wjechała rowerem w tramwaj (gazetawroclawska.pl)

Wczoraj, 4 sierpnia, we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego wypadku, w wyniku którego rowerzystka wjechała w tramwaj. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wprowadziło objazdy w zachodniej części Wrocławia. Objazdy dotyczyły trasy dwóch linii tramwajowych, ponieważ na ul. Gwareckiej do akcji powołano służby, które zajęły się oględzinami miejsca wypadku.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9:30 na ul. Gwareckiej we Wrocławiu, gdzie w bok tramwaju wjechała podróżująca na rowerze, 60-letnia kobieta. Wypadek zdarzył się na trasie dwóch linii tramwajowych, gdzie kursują tramwaje z numerami 18 i 19. Z tego względu MPK zdecydowało się wprowadzić objazdy tramwajowe. Na czas oględzin miejsca zdarzenia tramwaj linii 18 został skierowany od ul. Górniczej do pętli Tarczyński Arena. Natomiast tramwajowi linii 19 wyznaczono trasę ul. Milenijną, Lotniczą do pętli Pilczyce.

Aleksander Hutyra z Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu zaznaczył, że do wypadku doszło na trasie linii tramwajowych 18 i 19, gdzie 60-letnia kobieta wjechała na swoim rowerze w bok tramwaju. Nie wiadomo, w jakim w stanie jest poszkodowana.

60-letnia rowerzystka nie doznała poważnych obrażeń

Godzinę później st. asp. Aleksandra Freus, rzecznik prasowy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, poinformowała, że z powodu zderzenia z bokiem tramwaju 60-letnia rowerzystka została przewieziona do szpitala przez służby ratownictwa medycznego. Lekarze stwierdzili u pacjentki obrażenia głowy, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Około godziny 11:00 ruch na ul. Gwareckiej we Wrocławiu powrócił do normy, a tramwaje linii 18 i 19 kursują już swoją normalną trasą.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

10 komentarzy

Radosław Sikorski twierdzi, że należało zestrzelić białoruskie śmigłowce (i.pl)

Schron przeciwatomowy prezydenta Poznania: Fascynujący przystanek dla zwiedzających (gloswielkopolski.pl)