w

Wdrapał się na słup wysokiego napięcia i przez kilka godzin odmawiał zejścia (gazetalubuska.pl)

W marcu doszło do incydentu na ulicy Olimpijskiej w Gorzowie, gdzie mężczyzna wdrapał się na słup energetyczny, a następnie odmówił zejścia. Służby szybko zareagowały, zabezpieczając teren i nawiązując z mężczyzną rozmowę w celu skłonienia go do dobrowolnego zaniechania swoich planów. Kilka godzin później akcja zakończyła się sukcesem.

Policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie na słupie wysokiego napięcia 12 marca około godziny 15:00. Chwilę później na miejscu pojawił się patrol policyjny. Mężczyzna pozostawał na słupie, nie mając zamiaru z niego zejść. Ponadto, ignorował też mundurowych, którzy próbowali się z nim porozumieć.

W związku z sytuacją na miejsce wezwano negocjatorów i psychologa, aby pomóc funkcjonariuszom w rozmowie z mężczyzną. Około godziny 19:00 – po kilkudziesięciu minutach negocjacji – udało się go przekonać, aby zszedł ze słupa.

Policja podkreśla, że niezależnie od problemów, warto prosić o wsparcie specjalistów, którzy mogą pomóc w przezwyciężeniu trudności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Kosztowne leczenie 22-latki po wypadku na placu Rodła. Ojciec: Wydatki powinno pokryć państwo (wiadomosci.wp.pl)

Celował kostką brukową w okna swojej byłej, ale trafiał w zaparkowane samochody (kurierlubelski.pl)