w

LOLLOL

Kosztowne leczenie 22-latki po wypadku na placu Rodła. Ojciec: Wydatki powinno pokryć państwo (wiadomosci.wp.pl)

22-letnia Patrycja Paruzel jest jedną z najciężej poszkodowanych osób w tragicznym wypadku na placu Rodła w Szczecinie. Koszty leczenia i rehabilitacji mogą sięgnąć nawet pół miliona złotych. Jak uważa ojciec Patrycji, doskonale wiadomo, kto powinien ponieść te wydatki.

Dnia 1 marca doszło do tragicznego wypadku na placu Rodła w Szczecinie. Kierowca pojazdu wjechał w tłum ludzi, którzy czekali na tramwaj. Jak donosi policja, sprawca działał celowo.

W wyniku tragedii 20 osób zostało hospitalizowanych, w tym 22-letnia Patrycja, której życie nadal jest zagrożone, choć jej stan zdrowia stopniowo się poprawia. Lekarze informują, że proces rehabilitacji potrwa kilka miesięcy i będzie wymagał znacznych nakładów finansowych, nieobjętych refundacją NFZ.

Ojciec Patrycji, Jarosław Paruzel apeluje, aby państwo przejęło odpowiedzialność za pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji jego córki. Rodzina zorganizowała też zbiórkę charytatywną, aby uzyskać wsparcie finansowe.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

81 komentarzy

  1. Oczywiście że tak , bo nie ma przepisów które umożliwiają leczenie psychicznie chorych pod przymusem i w zakładzie zamkniętym to potem takie rzeczy wchodzą. Może jak jakiś czubek rozjedzie córkę premiera albo ministra to wtedy ktoś zauważy problem.

  2. Państwo? Nigdy w życiu! Tylko sprawca. Dlaczego my mamy płacić za błąd jakieś dzbana? To tak jakbyś brał z salonu auto, rozbijał je na pobliskim drzewie i chciał żeby Państwo zapłacilo a Ty weźmiesz kolejne. Nie wiem kto wpada na takie pomysły żeby po takim wypadku państwo za to płaciło… Będziemy na niego płacić kolejne x lat za siedzenie w kryminale, to chyba dość dużo patrząc na to co zrobił

Mieszkańcy poznańskiego osiedla uzbrojeni w paralizatory i pałki. Obawiają się Ukraińców (epoznan.pl)

Wdrapał się na słup wysokiego napięcia i przez kilka godzin odmawiał zejścia (gazetalubuska.pl)