w

Celował kostką brukową w okna swojej byłej, ale trafiał w zaparkowane samochody (kurierlubelski.pl)

Mężczyzna w wieku 44 lat został obarczony odpowiedzialnością za uszkodzenie dwóch samochodów. Okazało się, że próbował rzucić kostką brukową w okna swojej partnerki z powodu rozstania. Jednak, zamiast tego, trafiał w zaparkowane pojazdy.

Wydarzenie miało miejsce w niedzielę wieczorem na terenie Białej Podlaskiej, gdzie sprawca uszkodził dwa zaparkowane auta. Na miejsce oddelegowano patrol policji, który potwierdził, że doszło do incydentu. W jednym z pojazdów funkcjonariusze znaleźli kawałki betonu i kostki brukowej.

Policjanci ustalili, że podejrzanym może być 44-latek, który jest byłym partnerem kobiety mieszkającej w pobliżu. Mężczyzna zareagował z powodu rozstania i chciał rzucić kostką brukową w okna jej mieszkania, które znajdowały się nad uszkodzonymi samochodami. W rezultacie został zatrzymany.

Sprawca przyznał się, że umieścił wulgarny napis i wykręcił wentylki w jej rowerze, a potem próbował uszkodzić okna, ale kostka odbijała się od ściany budynku, trafiając w samochody. Niemniej jednak nie zamierzał rezygnować z dalszych prób. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie alkoholem i żalem do byłej partnerki.

Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat za kratkami.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Wdrapał się na słup wysokiego napięcia i przez kilka godzin odmawiał zejścia (gazetalubuska.pl)

Baltic Hub poszukuje miejsca na budowę nowego terminala kolejowego w Gdańsku (biznes.trojmiasto.pl)