w

Okropny wypadek drogowy w centrum Leszna. 19-latek rozbił się na drzewie, pięć osób jest rannych (i.pl)

Wczoraj w godzinach porannych w Lesznie zdarzył się okropny wypadek, w wyniku którego pięć osób zostało rannych. Samochód osobowy, w którym podróżowało pięcioro nastolatków, rozbił się na przydrożnych drzewie. Wszystkich poddano hospitalizacji, w tym dwójka poszkodowanych jest w poważnym stanie.

Do zdarzenia doszło 25 lipca około godziny 4:00 na ruchliwej ul. Śniadeckich w centrum Leszna, gdzie pięcioro nastolatków podróżowało samochodem marki Seat Ibiza. W pewnej chwili, jadąc od alei Krasińskiego, 19-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, z impetem uderzając bokiem samochodu w stojące na poboczu drzewo. Auto roztrzaskało się na drzewie, a kierowca wraz z pasażerami zakleszczyli się wewnątrz pojazdu.

Pięć osób jest rannych po zderzeniu z drzewem

Jak poinformowała asp. szt. Monika Żymełka z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, samochodem podróżował 19-letni kierowca spod miejscowości Rydzyny, a także dwóch nastolatków i dwie nastolatki w wieku 17-19 lat. Z powodu silnego zderzenia z drzewem cała piątka doświadczyła obrażeń, w tym dwie osoby odniosły poważne rany. Zarówno kierowca, jak i wszyscy pasażerowie, zostali przewiezieni do szpitala, a stan dwojga z nich jest ciężki.

Asp. szt. Monika Żymełka dodała, że w chwili wypadku 19-letni kierowca nie był w stanie nietrzeźwości.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

7 komentarzy

W okolicach Morawicy (woj. świętokrzyskie) pacjent uciekł z zakładu psychiatrycznego. Po drodze ranił dwóch salowych (i.pl)

Lekarka Joanny z Krakowa wypowiedziała się na temat swojej pacjentki (i.pl)