w

TVN pod gradem krytyki ze strony internautów. Powodem płatna transmisja pogrzebu 14-letniej Natalii (i.pl)

Telewizja TVN ponownie dała o sobie znać, z racji czego nie obyło się również bez ponownego oburzenia internautów. Tym razem skandal wybuchł z powodu transmisji pogrzebu 14-letniej Natalii z Andrychowa, która była dostępna na płatnej platformie telewizji. Użytkownicy internetu bardzo szybko zareagowali na tę kontrowersyjną sytuację.

Do tragicznego zdarzenia doszło w szpitalu w Krakowie, gdzie zmarła 14-letnia Natalia. Dziewczyna poczuła się źle w drodze do szkoły, w związku z czym przez kilka godzin siedziała przed sklepem. Żadna osoba nie podeszła, aby jej pomóc. W rezultacie Natalia została przewieziona do szpitala z poważnym wychłodzeniem i wysoką gorączką. Niestety dziewczyna zmarła w trakcie hospitalizacji.

Pogrzeb Natalii odbył się 5 grudnia w Andrychowie, gromadząc rodzinę, znajomych i mieszkańców, a także ciekawskie media, w tym stację TVN. Jednakże decyzja telewizji o transmitowaniu wydarzenia na żywo spotkała się z olbrzymią falą krytyki ze strony internautów.

Zamieszczenie informacji o transmisji pogrzebu przez TVN na płatnej platformie wywołało oburzenie w sieci. Internauci stwierdzili, że wykorzystywanie tragedii dla własnych celów jest niedopuszczalne i karygodne. Reakcje wielu użytkowników były bardzo gwałtowne – zarzucili stacji brak empatii i transmitowanie tragedii dla celów medialnych.

Stacja TVN odpowiedziała na krytykę, podkreślając, że jest głęboko poruszona historią Natalii i podjęła tę decyzję w porozumieniu z rodziną. Ponadto, stacja przeprosiła też za transmisję. Jednak niewiele to pomogło, ponieważ w jej przeprosiny uderzyła kolejna fala ostrej krytyki.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

68 komentarzy

Ograniczenie prędkości do 40 km/h na Trasie Łagiewnickiej. Pod jezdnią pęcznieją skały (gazetakrakowska.pl)

Ustawa wiatrakowa zostanie wycofana i przedstawiona ponownie jako projekt rządowy (i.pl)