w

Transmisja live: Gdzie oglądać mecz Superpucharu Polski między Rakowem Częstochowa a Legią Warszawa? (i.pl)

Raków Częstochowa i Legia Warszawa zmierzą się w meczu o Superpuchar Polski. Spotkanie odbędzie się 15 lipca na boisku Rakowa.

Obie drużyny mają za sobą wyrównane pojedynki w przeszłości. Legia wygrała dwa ostatnie mecze bezpośrednie, ale Raków wygrał Superpuchar w poprzednich dwóch latach. Mecz będzie prowadzony przez sędziego Szymona Marciniaka. Transmisję telewizyjną będzie można oglądać na Polsat Sport, a stream będzie dostępny na aplikacji i stronie Polsat Box Go.

Mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa to spotkanie o Superpuchar Polski, które wzbudza emocje wśród kibiców. Obie drużyny mają wyrównane pojedynki w historii. Ostatnie dwa mecze bezpośrednie pomiędzy Rakowem a Legią zakończyły się zwycięstwem stołecznego klubu. Legia chce przerwać dobrą passę Rakowa, który wygrał Superpuchar w poprzednich dwóch latach.

Mecz będzie rozegrany na stadionie mistrza Polski, a transmisję telewizyjną będzie można obejrzeć na Polsat Sport. Stream będzie dostępny na aplikacji i stronie Polsat Box Go.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Nocna tragedia: Pożar we Wrocławiu pochłonął jedno życie (gazetawroclawska.pl)

Polak planował przeprowadzenie zamachu terrorystycznego na terenie kraju. Zatrzymany przez ABW (i.pl)