w

„Sylwester Marzeń z Dwójką” w Zakopanem. TVP przedstawia tegorocznych artystów (zakopane.naszemiasto.pl)

Telewizja Polska ujawniła szczegóły dotyczące koncertu sylwestrowego, jaki zaplanowała w Zakopanem. Stacja zdradziła tegoroczny line-up podczas konferencji prasowej w Warszawie. Wśród największych gwiazd imprezy znajdują się Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska i Edyta Górniak. Sylwestrowa scena będzie bawić mieszkańców i turystów na górnej Równi Krupowej.

Na imprezie sylwestrowej TVP pojawią się trzy legendy polskiej sceny muzycznej: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Oprócz tych ikonicznych artystek wystąpią także popularne wokalistki młodego pokolenia: Roxie Węgiel, Viki Gabor, Blanka i Daria. Ponadto, do stworzenia festiwalowej atmosfery przyczynią się również tacy artyści jak Cleo, Sławomir, Kajra, Zenon Martyniuk, Weekend oraz Piękni i Młodzi.

Aczkolwiek to jeszcze nie koniec. Scenę zaszczycą także Pectus, Tomson i Baron z Afromental, Allan Krupa, Mike&Laurent, Red Lips i Lisha and The Men. Publikę zagrzeje również Joanna Liszowska, duet Mezo&Liber, Marco Bocchino, Becky Sangolo z Kenii, Dominika Dudka, Felivers, Karoliny Stanisławczyk, Paweł Kozicz, a nawet popularny zespół lat 90. Fun Factory.

Tegoroczny Sylwester Marzeń z TVP zapewni gościom różnorodną mieszankę gatunków muzycznych – od popu i rocka po funk, hip-hop, a także klasyczne disco. Będzie można bawić się nie tylko do dźwięków popularnych klasyków, ale również znanych utworów z ostatnich lat.

Choreografię przygotują tancerze Agustina Egurroli, a cała impreza będzie prowadzona przez Izabellę Krzan, Tomasza Kammela i Rafała Brzozowskiego. Prace nad rozstawianiem sceny sylwestrowej trwają już od 12 grudnia. Transmisja koncertu odbędzie się na antenie TVP2 o godzinie 20:00.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Gdańska prokuratura umorzyła śledztwo dotyczące afery Forum Gdańsk (dziennikbaltycki.pl)

Niedosłysząca seniorka sprzedawała dzierganą odzież w Katowicach. „Usunęła” ją straż miejska (www.eska.pl)