w

Strzelanina w Tomaszowie Bolesławieckim. Mężczyzna postrzelił byłą żonę (gazetawroclawska.pl)

Dnia 2 sierpnia w Tomaszowie Bolesławieckim na Dolnym Śląsku miała miejsce strzelanina, podczas której mężczyzna zaatakował swoją byłą żonę. W wyniku ataku kobieta została postrzelona i przewieziona do szpitala. Stan poszkodowanej jest ciężki.

Do dramatycznej sytuacji doszło w środę około godz. 17:00 na terenie Tomaszowa Bolesławieckiego. Mężczyzna zaczął strzelać w kierunku kobiety, którą postrzelił z broni czarnoprochowej. Chwilę po zdarzeniu na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji.

Jak poinformowała asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, okazało się, że podejrzanym jest mężczyzna w wieku około 60 lat, który strzelał do swojej byłej żony. Agresor szybko został zatrzymany i przewieziony do aresztu. Sprawca strzelał z broni czarnoprochowej, na którą niepotrzebne jest zezwolenie. Jednakże bliższe informacje będą dostępne dopiero po oględzinach przez biegłych.

Ciężko ranna kobieta trafiła na stół operacyjny

Jak podaje Ewa Łomnicka, prokurator rejonowa z Bolesławca, poszkodowana kobieta (w wieku ok. 60 lat) została poważnie ranna i natychmiast przewieziona do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Stan pacjentki był poważny i wymagał natychmiastowej operacji.

W momencie, gdy lekarze wyrażą zgodę, kobieta zostanie przesłuchana przez policję w celu ujawnienia dalszych szczegółów sprawy. Jak na tę chwilę motyw ataku nie jest znany.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Przeprowadzono sekcje zwłok 6-letniej córki i jej ojca, żołnierza Formozy. Śledztwo nadal jest w toku (dziennikbaltycki.pl)

Nielegalna uprawa konopi w gminie Września. Policjanci zabezpieczyli 187 krzaków (gloswielkopolski.pl)