w

Przeprowadzono sekcje zwłok 6-letniej córki i jej ojca, żołnierza Formozy. Śledztwo nadal jest w toku (dziennikbaltycki.pl)

Prokuratura poinformowała o przeprowadzeniu sekcji zwłok 6-letniej dziewczynki i 32-letniego żołnierza Formozy, którzy zostali znalezieni martwi w mieszkaniu w Redzie. Pierwsze ustalenia wskazują, że ojciec zabił córkę i popełnił samobójstwo.

Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku potwierdza przeprowadzenie sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej. Ofiarami są 6-letnia dziewczynka i jej 32-letni ojciec, żołnierz Formozy. Ciała znaleziono w dwukondygnacyjnym mieszkaniu w Redzie.

Badania toksykologiczne mają wyjaśnić obecność substancji psychoaktywnych. Próbki zostały pobrane, a wyniki sekcji i badań toksykologicznych są w trakcie oczekiwania. Przewidziano również sekcję pitbulla, którego truchło również znaleziono w mieszkaniu.

Preliminarna teza śledczych sugeruje, że w sobotę doszło do tragicznego zdarzenia – ojciec zabił córkę, a następnie targnął się na swoje życie. Z uwagi na wojskowe pochodzenie mężczyzny śledztwem zajmuje się wydział ds. wojskowych Prokuratury Rejonowej w Gdyni.

Matka 32-latka powiadomiła policję po otrzymaniu niepokojącego SMS-a. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli ciała 6-letniej dziewczynki oraz jej ojca. Pomimo prób reanimacji, mężczyzna zmarł. Mieszkanie znajduje się w domu wielorodzinnym w Redzie.

Zabezpieczono pięć noży i truchło pitbulla

Na miejscu pojawili się śledczy, żandarmeria wojskowa i prokurator. Sekcja ciał wykazała rany nożem na szyi dziewczynki i mężczyzny. Za pomocą skanera 3D przeprowadzono oględziny miejsca tragedii, a do tego znaleziono pięć noży oraz truchło pitbulla.

Wydział ds. wojskowych Prokuratury Rejonowej w Gdyni wszczął śledztwo w sprawie zabójstwa dziewczynki. Przesłuchano matkę żołnierza i sąsiadów i ustalono brak wcześniejszych oznak problemów psychicznych u mężczyzny. Śledczy nadal pracują nad określeniem motywu działania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Szczecin zdemontuje pomnik "Poległym w walce o wyzwolenie Dąbia" przy ul. Gierczak (gs24.pl)

Strzelanina w Tomaszowie Bolesławieckim. Mężczyzna postrzelił byłą żonę (gazetawroclawska.pl)