w

Promowanie wartości rodzinnych na pikniku w parku miejskim w Zakopanem (zakopane.naszemiasto.pl)

W Zakopanem odbyła się rodzinna impreza, dzięki której mieszkańcy i turyści mieli okazję do przyjemnego spędzenia czasu w parku miejskim. Marszałek Województwa Małopolskiego, Witold Kozłowski, oraz burmistrz Miasta Zakopane, Leszek Dorula, zaprosili wszystkich na rodzinny piknik.

Rodzinna integracja to wartość, która zajmuje ważne miejsce w sercach Polaków. Dlatego też celem wydarzenia było promowanie szczęśliwego dzieciństwa, wspieranie odpowiedzialnego rodzicielstwa i zapewnienie godnej starości. Witold Kozłowski, marszałek Małopolski, podkreślał, że różne działania na poziomie lokalnym, wojewódzkim i krajowym przyczyniają się do tworzenia przyjaznej przestrzeni dla rodzin.

Małopolski Piknik Rodzinny odbył się w zakopiańskim parku miejskim, a wstęp na imprezę był bezpłatny. Organizatorzy przygotowali również darmową loterię z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich uczestników, niezależnie od wieku. Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska prezentujące sprzęt i broń Straży Granicznej oraz Wojska Polskiego.

Jan Piczura, wiceprzewodniczący Sejmiku Małopolski, zaznaczył, że piknik rodzinny to wydarzenie priorytetowe dla regionu, ponieważ dobre warunki życia rodzin przekładają się na ogólny poziom społeczeństwa i narodu. Z tego też względu województwo małopolskie angażuje się w wiele działań mających na celu poprawę sytuacji rodzin, a piknik stanowi tylko jedną z nich.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Kolejki na kilkaset osób pod Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Lublinie (kurierlubelski.pl)

Mieszkańcy Katowic sprzeciwiają się spotkaniu Konfederacji w Spodku. Zebrali już prawie 1000 podpisów pod petycją (www.tokfm.pl)