w

Kolejki na kilkaset osób pod Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Lublinie (kurierlubelski.pl)

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Lublinie stoi w obliczu ogromnej liczby pacjentów. Spowodowane jest to okresem przejścia z wakacji na rok szkolny. Z tego względu przed placówką zgromadziło się kilkaset osób, tworząc długą kolejkę, co wywołało niezadowolenie mieszkańców.

Kolejki pod placówką WOMP w Lublinie, które liczą kilkaset osób, zaczynają pojawiać się już od samego rana. Wielu pacjentów musi przychodzić tutaj nawet przez kilka dni, aby przejść niezbędne badania lekarskie. Sytuacja jest uważana za skandaliczną, a do tego ochroniarze zabraniają fotografowania kolejki.

WOMP jest miejscem, gdzie m.in. uczniowie szkół zawodowych, nauczyciele oraz studenci mogą przeprowadzić obowiązkowe badania lekarskie. Rzeczniczka prasowa Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Lublinie, mgr Barbara Kramek, tłumaczy, że wzmożony ruch wynika z kilku czynników, takich jak zgłoszenia uczniów, nauczycieli i studentów, którzy oczekują na badania przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Co więcej, wielu pacjentów czekało też z wizytą do końca wakacji, co spowodowało nagromadzenie się aż tylu osób. Placówka stara się obsługiwać pacjentów jak najsprawniej, ale z uwagi na liczbę oczekujących jej możliwości są ograniczone.

Rzeczniczka WOMP apeluje o wyrozumiałość i cierpliwość pacjentów, a także zapewnia, że sytuacja powinna się uspokoić po rozpoczęciu roku szkolnego. Od tego momentu kolejki powinny stać się krótsze.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

24 komentarze

  1. po odczekaniu czasu w kolejce „zapisujesz” sie do lekarza w rejestracji aby zostać zapisanym na termin za 3 tygodnie na „wybraną” wolną godzinę do lekarza aby po tych 3 tygodniach musieć odczekać znowu ileś czasu w rejestracji aby dowiedzieć że jest sie spóźnionym(bo kolejka z rejestracji) i nie zostanie sie przyjętym, polecam opinii na google maps tego „przybytku”

  2. Luxmed w miarę polecam – pani zapisała już na następny dzień, po przyjściu odczekać 40 minut z numerkiem do rejestracji, na pierwsze kilka badań przyjęty od razu, na kolejne trzeba było trochę poczekać pod gabinetem, najgorsze było chyba 1.5, czy więcej godziny czekania do ostatniego, już właściwego lekarza, ale do wytrzymania. W sumie: 3-4 godziny od przyjścia po 9.

Winobranie 2023: Modivo Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar „Gazety Lubuskiej”. Na starcie ustawiło się ponad 500 zawodników (gazetalubuska.pl)

Promowanie wartości rodzinnych na pikniku w parku miejskim w Zakopanem (zakopane.naszemiasto.pl)