w

Premier Mateusz Morawiecki zrzuca bomby na Donalda Tuska (i.pl)

W piątek premier Mateusz Morawiecki wypowiedział się na temat Donalda Tuska, nazywając go bajerantem, oszustem, kłamcą i kłótnikiem, który potrafi zmieniać zdanie trzy razy w ciągu tygodnia.

Mateusz Morawiecki skrytykował Tuska, porównując go do farbowanego lisa, który potrafi zmieniać zdanie częściej niż skarpety. Premier zwrócił uwagę na fakt, że na początku Tusk obiecywał nie podnosić wieku emerytalnego, a jednak sam zdecydował się przejść na emeryturę w wieku 65 lat po tym, jak podniósł wiek emerytalny dla Polaków. Morawiecki uznał to za zdradę i nazwał Tuska Judaszem oraz bajerantem.

Premier ostrzegł przed tymi, którzy w przebraniu lisów obiecują piękne przyszłościowe wizje. Przypomniał, że niedawno, zaledwie 8-10 lat temu, blisko 2,5 miliona osób znajdowało się bez pracy. W związku z tym wskazał na potrzebę zachowania ostrożności wobec obietnic utopijnych rozwiązań, namawiając na poparcie Prawa i Sprawiedliwości.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

6 komentarzy

Marika skazana na trzy lata za próbę wyrwania "tęczowej" torby. Wyszła już z więzienia i czeka na ułaskawienie (i.pl)

Zderzenie czołowe na trasie Śrem – Kórnik. Pijany kierowca oświadczył, że chciał się targnąć na swoje życie (gloswielkopolski.pl)