w

Zderzenie czołowe na trasie Śrem – Kórnik. Pijany kierowca oświadczył, że chciał się targnąć na swoje życie (gloswielkopolski.pl)

W minioną niedzielę na trasie Śrem – Kórnik doszło do tragedii na drodze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców prowadził pod wpływem alkoholu i powiedział, że zamierzał zakończyć swoje życie.

Groźny wypadek drogowy miał miejsce 16 lipca około godziny 04:00 rano. Na trasie Śrem – Kórnik zderzyły się czołowo dwa samochody – fiat seicento i skoda. Kierowca fiata seicento, 35-letni mężczyzna, był pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie zjechał na przeciwny pas, wjeżdżając prosto w nadjeżdżającą skodę.

Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji, którzy stwierdzili, że winowajca miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Natomiast kierowca skody oznajmił dziennikarzom tydzien.net.pl, iż 35-latek powiedział mu, że chciał się targnąć na swoje życie.

Okoliczności wypadku bada policja.

Osoby o myślach samobójczych mogą zgłosić się do całodobowej opieki zdrowotnej albo skorzystać z telefonu zaufania, dzwoniąc pod numer 116 123.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

9 komentarzy

  1. Zdrowie psychiczne mężczyzn jest obecnie w strzępkach, a wszyscy ciągle to bagatelizują. Jedyne co Ci mogą usłyszeć, to “weź się w garść”, “jesteś chłop czy baba?” albo “idź na siłownię albo weź się za robotę, to nie będziesz miał czasu na głupoty”.

    A w internecie jedyne co ludzie mają do powiedzenia w komentarzach, to wyzwiska. Brawo Wy, mega dojrzałe.

Premier Mateusz Morawiecki zrzuca bomby na Donalda Tuska (i.pl)

Uroczystość upamiętniająca litewskich bohaterów: Prezydenci Polski i Litwy obecni na 90. rocznicy katastrofy lotniczej (gs24.pl)