w

Premier Mateusz Morawiecki nie może doczekać się nadchodzącej debaty z Tuskiem (i.pl)

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił swoje uczestnictwo w debacie przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi, zamieszczając o tym wpis na swoim koncie na platformie X. Jego przeciwnikiem w debacie będzie Donald Tusk z Koalicji Obywatelskiej, oraz Krzysztof Bosak z Konfederacji.

Należ dodać, że Lewica – jako swojego przedstawiciela w debacie TVP – wyznaczyła Joannę Scheuring-Wielgus, a Trzecią Drogę będzie reprezentował Szymon Hołownia. Nie ustalono jeszcze, kto będzie reprezentować Bezpartyjnych Samorządowców. Premier Morawiecki opublikował na X, że z niecierpliwością oczekuje na starcie w polskiej telewizji.

Debata wyborcza będzie obejmować szerokie spektrum uczestników, w tym Bezpartyjnych Samorządowców, Trzecią Drogę, PSL, Nową Lewicę, Prawo i Sprawiedliwość, Konfederację Wolność i Niepodległość oraz Koalicję Obywatelską PO.N iPL Zieloni.

Planowana debata odbędzie się 9 października o godzinie 18:30 w warszawskim studiu ATM przy ul. Wał Miedzeszyński. Natomiast transmisja z debaty będzie dostępna na TVP1, TVP Info i TVP Polonia. Całe wydarzenie poprowadzą Michał Rachoń i Anna Bogusiewicz.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Krakowska policja aresztowała 36-latka, który próbował zgwałcić młodą kobietę w Płaszowie (gazetakrakowska.pl)

Ostre słowa podczas debaty: Adam Mazguła (KO) nazwał posła Janusza Kowalskiego „Pier…lonym śmieciem” (i.pl)