w

Pościg na zakopiance. Policjant potrącony przez sprawcę (zakopane.naszemiasto.pl)

Niecodzienny pościg miał miejsce na zakopiance w Białym Dunajcu. Odbywała się tam rutynowa kontrola pojazdów. Gdy policjant wyszedł na jezdnie i zamachał kierowcy citroena, ten, zamiast zatrzymać się, przyspieszył, przez co potrącił policjanta. Ten trafił do szpitala. Niezwłocznie rozpoczęto pościg. 

Już w krótkim czasie pędzący citroen był ścigany przez kilka radiowozów na sygnałach. Szalony kierowca zdążył przejechać przez Biały Dunajec i Poronin. Następnie policjanci siłą zatrzymali kierowcę, przez wepchnięcie go do rowu. Nikt z citroena nie ucierpiał. Poza kierowcą znajdowało się tam jeszcze troje ludzi. Po szybkich oględzinach ustalono, czemu samochód nie chciał się zatrzymać. Otóż przewoził dużą ilość narkotyków oraz ściganego przez policję mężczyznę.

Kierowca zatrzymany w areszcie

Kierowca pojazdu osobowego przyznał się do potrącenia policjanta i trafił do aresztu śledczego na okres dwóch miesięcy. Mężczyzna, który był poszukiwany przez policję, został odprowadzony do zakładu karnego. Zabezpieczono również znalezione narkotyki. Dwie pozostałe osoby, po wykonaniu czynności procesowych, wypuszczono. Policjant, który został potrącony, na szczęście nie odniósł obrażeń, które zagrażałyby jego życiu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Mieszkańcy Gdańska burdelowi mówią nie! (dziennikbaltycki.pl)

„Bestia z Sosnowca” usłyszał wyrok. Prokurator się z nim nie zgadza (katowice.naszemiasto.pl)