w

LOLLOL

Mieszkańcy Gdańska burdelowi mówią nie! (dziennikbaltycki.pl)

Głośna i kontrowersyjna sprawa dotyczy klubów erotycznych znajdujących się w Gdańsku. Cluby, gdzie teoretycznie miał być tylko striptiz, okazały się zwykłym domem uciech. Mieszkańcy sąsiednich lokali mieszkalnych mówią o codziennym koszmarze dobiegających stamtąd odgłosów i zanieczyszczeń, jakie zostawiają po sobie goście lokalu. Władze miasta milczą. 

Mieszkańcy Gdańska są zdesperowani. Nie są w stanie już wytrzymać tego, co dzieje się pod ich oknami. Głośne zabawy, wulgarne odzywki, odgłosy kopulacji, to dla nich codzienność. Policja, która jest wzywana na miejsce w celu uciszenia tych, którzy zakłócają spokój, przyjeżdża tylko w niektórych wypadkach. Nie wynika to jednak ze złej woli policji, a raczej z problemu kadrowego, jakim jest mała ilość funkcjonariuszy. Logiczne zatem, że w pierwszej kolejności wysyłani są raczej do sytuacji bardziej pilnych. To samo dotyczy straży miejskiej, która, choć robi co może, nie jest w stanie zapanować na chaosem, który ma miejsce przy głównych ulicach Gdańska.

Nieudolność władzy

Mieszkańcy zgodnie wysyłali pisma do Urzędu Miasta w celu rozwiązania problemu. Jak jednak sami mówią, Prezydent miasta milczy, a urzędnicy odsyłają ich z kwitkiem. Co więcej, dużo niepokoju wśród mieszkańców wzbudza fakt, że osoby odpowiedzialne za dane lokale znają dokładną treść złożonych skarg. Gdańszczanie apelują do władz miasta, by wywiązała się z padającym słów i zadbała o ich bezpieczeństwo.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

43 komentarze

  1. Miesiąc temu szedłem sam w weekendowy wieczór ulicą Długą, od ulicy Stągiewnej do Złotej Bramy. W tym czasie, w ciągu 10 minut zostałem zaczepiony przez aż dziewięciu naganiaczy, z czego połowa zachęcała do skorzystania z burdelu. Trochę niesmak.

Spór o kolejny port. Kto jest odpowiedzialny za jego budowę? (dziennikbaltycki.pl)

Pościg na zakopiance. Policjant potrącony przez sprawcę (zakopane.naszemiasto.pl)