w

Po brutalnym pobiciu 19-latka policja zwiększyła patrole na poznańskim skwerze (gloswielkopolski.pl)

W czwartek wieczorem doszło do brutalnego pobicia 19-latka na skwerze Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Poznaniu przez grupę napastników. Niestety, pomimo intensywnych poszukiwań sprawcy nadal przebywają na wolności. W związku ze zdarzeniem policja podjęła decyzję o wzmożonym patrolowaniu tego terenu.

Zgłoszenie o pobiciu 19-latka zostało przekazane policji w piątek. Mundurowi podjęli już działania w tej sprawie, a obszar skweru jest regularnie patrolowany. Mieszkańcy twierdzą, że na skwerze Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata często dochodzi do incydentów alkoholowych z udziałem młodzieży, co nierzadko kończy się interwencją medyczną.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa obejmuje już ponad 100 użytkowników, którzy donieśli o zagrożeniach na skwerze. Najczęściej wskazują oni na spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, zakłócanie ciszy oraz akty wandalizmu.

Jednak pomimo licznych doniesień o zagrożeniach na poznańskim skwerze policja twierdzi, że pobicie 19-latka było izolowanym incydentem. Mundurowi dodają, że nie ma podobnych zgłoszeń z tego obszaru ani żadnych powiązań z innymi wydarzeniami przestępczymi.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Wyciek danych pacjentów DCG Centrum Medycznego we Wrocławiu (miejscawewroclawiu.pl)

KAS zlikwidowała grupę przestępczą wyłudzającą VAT w handlu polimerami i stalą (gs24.pl)