w

Piknik PiS w miejscowości Stawiski. Jarosław Kaczyński określił Donalda Tuska jako wroga dla Polski (i.pl)

W niedzielę po południu Stawiski w województwie podlaskim odwiedził Jarosław Kaczyński, wicepremier i prezes Prawa i Sprawiedliwości. Premierowi PiS towarzyszyli minister aktywów państwowych Jacek Sasin i szef MON Mariusz Błaszczak. Kaczyński oznajmił, że Donald Tusk to prawdziwy wróg narodu i nie powinien rządzić Polską.

Podczas pikniku mieszkańcy Stawisk mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, m.in. koncertu disco polo, poczęstunku przygotowanego przez koła gospodyń wiejskich oraz dmuchanych zabawek i waty cukrowej dla dzieci. Festyn odwiedzili też politycy PiS z Podlasia, których spotkania rodzinne odbywają się pod hasłem “Z miłości do Polski” i zostały zainaugurowane w Pułtusku 8 lipca.

W trakcie pikniku w Stawiskach Kaczyński podkreślił, że chce rozmawiać z Polakami, nie dla zabawy, ale w celu przygotowania programu, który odzwierciedli ich oczekiwania. Jego zainteresowaniem szczególnie cieszą się opinie mieszkańców mniejszych ośrodków. Podkreślił również, że bezpieczeństwo Polski jest dla niego priorytetem.

Kaczyński skrytykował swoich konkurentów, zarzucając im propagowanie nienawiści i wojny domowej między Polakami, a także wyniszczenie katolików. Donald Tusk został oskarżony o wykorzystywanie każdej okazji do budzenia niepokoju i nienawiści w społeczeństwie. Kaczyński zadawał retoryczne pytanie, czy Polacy faktycznie chcieliby, żeby Polska znalazła się pod rządami PO.

Prezes PiS podkreślił, że żadna partia nie składa się z aniołów, ale jego formacja wyciąga wnioski z błędów. Natomiast konkurencyjne ugrupowania, według Kaczyńskiego, bronią przestępców i realizują niebezpieczną politykę. Donald Tusk został ponownie określony jako prawdziwy wróg narodu, a Kaczyński zdecydowanie stwierdził, że taka osoba nie powinna kierować Polską.

Kaczyński zapewnił, że nie będzie zawierania koalicji z Konfederacją, odrzucając ich propozycje, takie jak bony zdrowotne, które uważa za nierealne. Wyraził stanowczy sprzeciw wobec wspólnego rządzenia z tym ugrupowaniem.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

9 komentarzy

Marszałek Elżbieta Polak szerzy dezinformacje związane z pożarem odpadów chemicznych w Przylepie (i.pl)

Morawiecki krytykuje wpisy Tuska o pożarze w Zielonej Górze. Twierdzi, że PO chce wykorzystać ludzkie nieszczęście do swojego ciemnego PR-u (i.pl)