w

Pijany senior wjechał do strumyka i zakleszczył się w aucie. Pojazd stanął pionowo na masce (gazetawroclawska.pl)

W miejscowości Boguszów-Gorce na Dolnym Śląsku mieszkańców zaskoczył nietypowy widok. Okazało się, że 67-letni kierowca, który prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości, wbił się pionowo w rów ze strumykiem.

Według policji z Wałbrzycha do incydentu doszło 23 marca około godziny 11:00 przy ul. Kościuszki w miejscowości Boguszów-Gorce. Pijany kierowca stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał do strumyka. 67-latek zakleszczył się w aucie, które stanęło pionowo na masce. W związku z tym do akcji oddelegowano strażaków z dźwigiem.

Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów, konfiskata samochodu, wysoka grzywna, a także kara pozbawienia wolności.

Policjanci apelują do społeczeństwa o natychmiastowe zgłaszanie pijanych kierowców, aby zapewnić bezpieczeństwo na drogach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Greenpeace krytykuje Tuska za wycinkę drzew. Codziennie z polskich lasów wyjeżdża 5800 tirów z drewnem (kronika24.pl)

Poznań wypowiada wojnę szczurom. Od 1 kwietnia rozpocznie się deratyzacja (gloswielkopolski.pl)