w

Paweł Kozanecki po zawieszeniu wrócił do pracy w kancelarii (www.money.pl)

Mecenas Paweł Kozanecki, który był zawieszony w czynnościach zawodowych, powrócił do pracy w kancelarii. Przypomnijmy, że Kozanecki brał udział w kontrowersyjnym wypadku na trasie Barczewo-Jeziorany, który opisał jako zderzenie z „trumną na kółkach”.

Po czteromiesięcznym zawieszeniu, które nałożono na Kozaneckiego za obrazę prokuratorów, mecenas powrócił do prowadzenia kancelarii. Informacje opublikował „Dziennik Gazeta Prawna”.

Paweł Kozanecki zyskał rozgłos w 2021 roku po tragicznym wypadku drogowym, w którym zginęły dwie osoby. W związku ze zdarzeniem Kozanecki opublikował film, sugerując, że wypadek był wynikiem zderzenia z „trumną na kółkach”. I dodał, że można było zakupić bezpieczniejszy samochód.

Sugestia kontrowersyjnego adwokata wywołała lawinę krytyki, zwłaszcza że dochodzenie już wtedy wskazywało, że powodem wypadku nie było audi. Niemniej jednak Kozanecki powrócił już do pracy w kancelarii, którą wznowił z początkiem maja.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Śmiertelne zderzenie dwóch autobusów w Krakowie. Nie żyje jeden z kierowców (wydarzenia.interia.pl)

Były oficer białoruski ostrzega: Nadchodzi atak migrantów na Polskę, a w tłumie szpiedzy rosyjscy (www.gazetaprawna.pl)