w

Śmiertelne zderzenie dwóch autobusów w Krakowie. Nie żyje jeden z kierowców (wydarzenia.interia.pl)

Dzisiaj rano miał miejsce tragiczny incydent na skrzyżowaniu S7 i ulicy Igołomskiej w Krakowie, gdzie zderzyły się dwa autobusy, w tym jeden komunikacji miejskiej. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca autobusu MPK. Na miejscu działają służby, a droga jest zablokowana. Wyznaczono objazd przez ulicę Ujastek Mogilski.

Do śmiertelnego zdarzenia doszło 15 maja o godzinie 5:00 na skrzyżowaniu S7 i ulicy Igołomskiej, gdzie autobus turystyczny zderzył się z autobusem MPK. 61-letni kierowca autobusu miejskiego nie przeżył wypadku. Obydwa autobusy podróżowały bez pasażerów.

Policja poinformowała, że prowadzi czynności w związku z tym, kto spowodował tragiczną kolizję. Należy zaznaczyć, że na skrzyżowaniu, gdzie doszło do wypadku, działa sygnalizacja świetlna.

Służby wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Ruch na trasie S7 jest utrudniony i jeszcze nie podano, kiedy zostanie przywrócony do normy.

Po tragicznym incydencie MPK złożyło kondolencje rodzinie zmarłego kierowcy, podobnie jak prezydent Krakowa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Nowy kierunek na Uniwersytecie Śląskim: Ekofeminizm i queerowe podejście do natury (www.infokatowice.pl)

Paweł Kozanecki po zawieszeniu wrócił do pracy w kancelarii (www.money.pl)