w

Orlen dementuje plotki o braku paliwa na stacjach benzynowych (i.pl)

Orlen zareagował na plotki o niedoborze paliwa na stacjach benzynowych, zapewniając, że dostawy przebiegają bezproblemowo. Powodem reakcji Orlenu były fałszywe informacje o braku paliwa, które pojawiły się wczoraj na mediach społecznościowych.

Warto tutaj zaznaczyć, że politycy opozycji, w tym Roman Giertych, również nie stronili od rozpowszechniania tych dezinformacji. W obliczu tych plotek Grupa Orlen postanowiła wydać oświadczenie dla swoich klientów, aby uspokoić całą sytuację, a przy okazji wskazać na kłamstwa osób, które rozpowszechniały fałszywe informacje, w tym także Romana Giertycha.

W jednym z przypadków Giertych opublikował zdjęcie, które sugerowało, że na stacji Orlenu brakuje paliwa. Później okazało się, że zdjęcie pochodziło z zeszłego roku. Orlen uspokoił obawy kierowców, zapewniając, że dostawy paliwa realizowane są na bieżąco, a koncern nie narzeka na żadne braki w tym sektorze.

Inne zdjęcie, które opublikował Giertych, pokazywało, że brakuje paliwa na stacji Orlenu w miejscu, gdzie takiej stacji w ogóle nie ma. W tym przypadku polityk również nie musiał długo czekać na sprostowanie tej informacji przez przedstawicieli koncernu.

Grupa Orlen oświadczyła, że dostawy są stabilne i że ma wystarczającą ilość paliwa, aby zaspokoić potrzeby klientów. Ponadto, koncern dodał, że jego priorytetem jest zapewnienie stabilnej dostępności paliw w Polsce, dlatego jest przygotowany na różne ewentualności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

8 komentarzy

W ciągu ostatniej doby Straż Graniczna udaremniła 51 prób nielegalnego przekroczenia granicy (i.pl)

Premier Morawiecki na otwarciu nowego fragmentu drogi S3 na węźle Kamienna Góra Północ (gazetawroclawska.pl)