w

Niedźwiedź gonił 31-letnią Białorusinkę. Kobieta zginęła na skutek upadku z wysokości (zakopane.naszemiasto.pl)

Wieczorem 15 marca doszło do tragedii w Demianowskiej Dolinie na Słowacji, gdzie znajduje się popularny ośrodek narciarski Jasna. Służby otrzymały zgłoszenie o ataku niedźwiedzia na dwie osoby. Na miejscu znaleziono zwłoki jednej z ofiar, podczas gdy drugiej udało się uniknąć obrażeń.

Dochodzenie w sprawie prowadzi Okręgowa Dyrekcja Policji w Żylinie. Ponadto, zaangażowani są także przyrodnicy badający zachowania niedźwiedzi.

Jak na tę chwilę doniesiono, że mężczyzna wyszedł cało ze spotkania z niedźwiedziem. Niestety, kobieta zginęła podczas ucieczki, spadając ze stromej skarpy. Szczegółowe informacje są obecnie niedostępne, ponieważ prowadzone są niezbędne czynności na miejscu zdarzenia.

Wstępne ustalenia ukazują, że ofiarą ataku była 31-letnia Białorusinka. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podało, że tragedia miała miejsce w ośrodku narciarskim Jasna.

Według danych z 2023 roku, w Tatrach przebywa około 50-60 niedźwiedzi, z których kilkanaście zamieszkuje tereny po stronie polskiej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Zatrudniła się jako sprzątaczka, żeby kraść karty płatnicze i włamywać się na konta bankowe (dziennikbaltycki.pl)

Pies zginął w mękach na osiedlu w Katowicach. Ktoś wysypał trutkę na szczury pod blokiem (www.infokatowice.pl)