w

Pies zginął w mękach na osiedlu w Katowicach. Ktoś wysypał trutkę na szczury pod blokiem (www.infokatowice.pl)

Pies o imieniu Charlie zginął tragicznie z powodu zatrucia, którego powodem była prawdopodobnie trutka na szczury. Charlie zmarł krótko po tym, jak wrócił ze swojego ostatniego spaceru. Czworonóg miał tylko 10 miesięcy.

Właściciel Charliego wyprowadził go na zwykły spacer w okolicach swojego bloku w Katowicach. Jednakże po powrocie do domu pies nagle źle się poczuł, a następnie dostał ataku drgawek. Pomimo pilnej interwencji weterynarza nie udało się go uratować.

Weterynarz potwierdził, że Charlie najprawdopodobniej został otruty chemikaliami, co spowodowało niewydolność wątroby, nerek i trzustki.

Właściciel podejrzewa, że za trucie zwierząt mogą być odpowiedzialne osoby, które są zirytowane obecnością psów na terenie osiedla.

Ostatecznie właściciel postanowił nie zgłaszać sprawy na policję. Aczkolwiek opublikował post w mediach społecznościowych, w którym życzy trucicielowi tego samego bólu, jakiego doświadczył Charlie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Niedźwiedź gonił 31-letnią Białorusinkę. Kobieta zginęła na skutek upadku z wysokości (zakopane.naszemiasto.pl)

12-latek dokonał fałszywego zgłoszenia, stawiając na nogi policjantów i strażaków (gazetakrakowska.pl)