w

Zatrudniła się jako sprzątaczka, żeby kraść karty płatnicze i włamywać się na konta bankowe (dziennikbaltycki.pl)

Kryminalni z Gdyni zatrzymali 43-letnią kobietę, która podejrzana jest o serię kradzieży kart płatniczych i włamań na konta bankowe. Jej metoda polegała na zatrudnianiu się w charakterze sprzątaczki, dzięki czemu mogła kraść karty z torebek pracowników i włamywać się na konta bankowe. Złodziejce postawiono łącznie 38 zarzutów.

Śledczy przedstawili podejrzanej 38 zarzutów, do których się przyznała. Z tego względu odpowie teraz za różne przypadki kradzieży, w tym 2 kradzieże, 8 usiłowań kradzieży z włamaniem oraz 28 kradzieży z włamaniem. Podejrzana prowadziła swoje działania w dniach 5-11 marca.

43-latka wykorzystywała swoją pracę sprzątaczki, podczas której sięgała po karty bankomatowe z torebek pracowników i włamywała się na konta bankowe. Funkcjonariusze ujawnili, że kobieta dopuszczała się tych czynów regularnie.

Dalsze postępowanie będzie skupiać się na gromadzeniu dodatkowych dowodów oraz określeniu pełnego zakresu działań podejrzanej. 43-latka może otrzymać karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Wojewoda Rutkiewicz wzięła udział w agitacji politycznej, łamiąc zasady obowiązujące na jej stanowisku (wbijamszpile.pl)

Niedźwiedź gonił 31-letnią Białorusinkę. Kobieta zginęła na skutek upadku z wysokości (zakopane.naszemiasto.pl)