w

Niecodzienna kolizja w centrum Zakopanego: Trzy osoby ranne, przewrócona dorożka i galopujący koń (wiadomosci.wp.pl)

Nietypowy wypadek miał miejsce w Zakopanem, gdzie zderzyły się dwa samochody i powóz konny. W wyniku kolizji największe obrażenia odniósł woźnica, w związku z czym mężczyzna wymagał hospitalizacji, podobnie jak dwaj obcokrajowcy.

Jak informuje st. kpt. Andrzej Król-Łęgowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Zakopanem, do wypadku doszło w momencie, gdy w tył dorożki, w której przebywała para turystów, uderzył niewielki samochód dostawczy. Incydent spowodował, że koń się spłoszył, a powóz przewrócił się na bok.

Koń zerwał się z uprzęży i pogalopował, ciągnąc po ulicy przewróconą dorożkę. W pewnej chwili z powozem zderzył się samochód osobowy, który jechał z naprzeciwka. Po tym uderzeniu koń zerwał się z uprzęży, nie przerywając swojego galopu. Chwilę później został złapany. W wyniku sytuacji obaj turyści w dorożce odnieśli obrażenia, ponieważ złamała się na pół.

Z powodu wypadku woźnica dorożki doznał obrażeń głowy, w wyniku czego wymagał opieki szpitalnej. Rany odnieśli również obcokrajowcy jadący powozem. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Zakopanem przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Gdańsk: Obchody 84. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę (dziennikbaltycki.pl)

Niesamowity koncert dla miłośników rapu na Stadionie Śląskim: Jimek&Goście – Historia polskiego hip-hopu (dziennikzachodni.pl)