w

TragediaTragedia ŹleŹle

Łódź: Pogrzeb Konrada Domagały. Rodzina, przyjaciele i Filharmonia Łódzka żegnają wspaniałego człowieka (i.pl)

Pogrzeb Konrada Domagały, znanego blogera i pracownika Filharmonii Łódzkiej, odbył się na cmentarzu Zarzew w Łodzi. Konrad został brutalnie zamordowany w Poznaniu. Jednak zawsze pięknie żył i pięknie też został pożegnany.

Na uroczystości przybyły tłumy ludzi – narzeczona, rodzina, przyjaciele, znajomi i pracownicy Filharmonii Łódzkiej. Wszyscy przeżywali głęboki żal i ból po stracie tego ukochanego człowieka. Ksiądz z parafii karmelitów bosych w Łodzi, prowadzący ceremonię, przeczytał wzruszające słowa oddające uczucia przyjaciół. Konrad na zawsze pozostanie w ich sercach, a pustki, jakie po nim zostały, nie da się wypełnić.

Pod pseudonimem “Kordian”, Konrad był cenionym w Internecie człowiekiem. Przyjaciele wspominali go jako uśmiechniętego i życzliwego, zawsze gotowego do pomocy i wsparcia dla innych. Był osobą niezwykle mądrą, ale zawsze szanował poglądy innych, nie narzucając swoich. Dawał swobodę wypowiedzi.

Na pogrzebie przemówił dyrektor Filharmonii Łódzkiej

Dyrektor Filharmonii Łódzkiej, Tomasz Bęben, podkreślił, że tragedia ta bardzo dotknęła ich środowisko. Czuł bezsilność, smutek i żal, które przerastały doświadczenia zwykłego życia. Konrad był dla nich ważną osobą, pełnił rolę opiekuna i organizatora wielu inicjatyw artystycznych, takich jak festiwal muzyki z gier, który był jego marzeniem.

Narzeczona Konrada, Julia, wzruszająco opowiadała o tym, jak nauczył ją cieszyć się z małych rzeczy i spełniać marzenia. Zawsze mogła na niego liczyć.

Natomiast muzycy z Filharmonii Łódzkiej zajęli się oprawą muzyczną w trakcie pochówku, oddając swojemu koledze należyty hołd.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

24 komentarze

  • Katarzyna Rudzka xD masz rację 😁 straszne Facebookowe rechotanie xD Aż się przejąłem tym rechotaniem xD

   Chłopak zginał w niewyobrażalny sposób, któremu nikomu nie można życzyć. Umarł zdecydowanie za wcześnie i w brutalny sposób. Nikt nie powinien tak umierać. Nikt nie powinien umierać z ręki drugiego człowieka. To była śmierć, która nie powinna mieć miejsca.

   Śmieje się z tego, że każdy ma innego człowieka w dupie dopóki coś strasznego mu się nie przytrafi i nie umrze.

   Konrad powinien nadal zyć, wziąć ślub z Julią i być szczęśliwym. Życie toczyło by się dalej i nadal nikt za bardzo by o nich nie słyszał.

   Żałuje, że chłopak umarł. Jestem wściekły, że nie dało się temu przeciwdziałać a śmieszą mnie jedynie hieny dziennikarskie, które chcą sobie na tym nabić portfel. Pozdrawiam 🙂

  • Jureczko Dominik Pawełmów za siebie. Może Ty masz innych w dupie. Twój problem. W obliczu śmierci tej osoby, jeśli nie masz nic do powiedzenia co pocieszy bliskich, dla których owszem to była wartościowa osoba, to zamilcz. Nie musisz być znany, wystarczy, że dla chociaż jednej osoby jesteś kimś ważnym i wyjątkowym. Dla tej osoby to zawalenie się całego świata

  • Joanna Karbownik
   Zakochanym??w kim??w dwudziestoletniej dziewczynie, która zawróciła w głowie pewnie kilku takim domagałom…
   Jeśli ktoś podejmuje takie kroki,to musiał zostać bardzo dotkliwie zraniony.
   Nie bronię zabójcy,ale nic nie dzieje się bez przyczyny. A to czy był psychopatą czy chorym psychicznie,czy zakochanym bez wzajemności a może jeszcze miał inny powody,to nie należy do oceny przez takie osoby jak pani.

Dramatyczna sytuacja na ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku. Mężczyzna strzelał z balkonu (i.pl)

Marszałek Elżbieta Polak szerzy dezinformacje związane z pożarem odpadów chemicznych w Przylepie (i.pl)