w

Dramatyczna sytuacja na ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku. Mężczyzna strzelał z balkonu (i.pl)

Piątkowy wieczór na ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku i okolicach był przerażający dla mieszkańców. Mężczyzna strzelał z balkonu swojego mieszkania. Na szczęście, został szybko zatrzymany przez policyjnych antyterrorystów.

Wieczorem tego dnia mieszkańcy ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku usłyszeli przerażające odgłosy 16 strzałów. Ludzie zaniepokoili się i unikali wychodzenia na balkony i do okien. Szybko rozeszła się informacja, że sprawca jest pijany, co tylko dodatkowo podniosło atmosferę strachu. Na miejsce wkroczyły wozy policyjne na sygnałach, a negocjatorzy podjęli próbę rozmowy z mężczyzną. Nad miastem unosiły się śmigłowce, czuwając nad sytuacją.

Według informacji przekazanych przez mł. asp. Jakuba Bagińskiego, rzecznika słupskiej policji, zgłoszenie o strzałach wpłynęło od jednego z mieszkańców ulicy. Policjanci natychmiast podjęli działania i zabezpieczyli okolicę, aby zapobiec potencjalnym zagrożeniom. Do akcji wkroczył Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji z Gdańska.

Antyterroryści wtargnęli do mieszkania 42-letniego mężczyzny

Funkcjonariusze antyterrorystyczni wkroczyli do mieszkania, gdzie zatrzymali 42-letniego mężczyznę. Wewnątrz ujawniono blisko 20 jednostek broni, które zostaną poddane analizie w celu ustalenia legalności ich posiadania. Nie było innych domowników, a mężczyzna był trzeźwy. Dochodziło do strzelania z gazowych pistoletów hukowych, jednak znaleziono także inne rodzaje broni. Zatrzymany mężczyzna pozostaje w policyjnej izbie zatrzymań, a szczegóły i okoliczności zdarzenia są nadal badane.

Jak na tę chwilę wiadomo, że 42-latek działał w pojedynkę i był trzeźwy. Choć strzelał najprawdopodobniej z gazowych pistoletów hukowych, znaleziono przy nim różnorodny arsenał broni. Obecnie oczekuje na dalsze postępowanie w rękach prawa, jednak nie ma jeszcze informacji o terminie doprowadzenia go przed prokuraturę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

4 komentarze

MSW wezwało ambasadora Rosji. Powód? Prowokacyjne groźby Putina pod adresem Polski (i.pl)

Łódź: Pogrzeb Konrada Domagały. Rodzina, przyjaciele i Filharmonia Łódzka żegnają wspaniałego człowieka (i.pl)