w

Kolejne podwyżki na rynku paliw. Ceny za litr coraz bliżej 7 zł (businessinsider.com.pl)

W nadchodzącym tygodniu portal e-petrol.pl przewiduje wzrost cen paliw na stacjach. Analitycy wskazują, że ceny hurtowe ustabilizowały się na poziomach wyższych niż wcześniej, coraz bardziej zbliżając się do granicy 7 zł.

Według prognoz e-petrol.pl wzrosty cen będą kontynuowane. Należy jedna dodać, że możliwa jest również stabilizacja, ale będzie ona tylko przejściowa. Prognozy portalu sugerują, że w zależności od regionu i typu stacji, ceny benzyny 95 mogą wynosić od 6,44 do 6,56 zł za litr, a oleju napędowego od 6,64 do 6,76 zł za litr. Ponadto, w niektórych regionach ceny mogą być jeszcze wyższe.

Portal przewiduje też potencjalny spadek cen autogazu ze względu na obniżki cen hurtowych LPG, co może zwiększyć jego konkurencyjność cenową wobec benzyny.

Ataki dronów ukraińskich na rafinerie rosyjskie, a także ich wpływ na światową podaż ropy i jej ceny, były istotnymi wydarzeniami na rynku paliwowym w mijającym tygodniu. Szacuje się, że ubytek mocy produkcyjnych w zakładach rosyjskich może sięgnąć nawet 900 tys. baryłek dziennie. A to może spowodować długotrwałe konsekwencje.

„Financial Times” donosi, że Stany Zjednoczone naciskają na Ukrainę, aby powstrzymała dalsze ataki, ponieważ przyczyniają się do wzrostu cen ropy i wywołują działania odwetowe.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

128 komentarzy

    • Ania Zawistow za kaczorka też były takie ceny, a tak wogóle ceny paliw w Europie idą do góry więc to na pewno nie jest wina rudego czy dudusia który blokuje wszystko bo mu jego sensei 🦆 każe. Więc ludzie ogarnijcie. Nic się nie zmieni dopóki jest stary długopis jest prezydentem bo robi jak pisałem wyżej. Wszystkiego dobrego

    • Paweł Siemionek nie chce rudego bronić ale on powiedział że gdyby on był wtedy jak to mówił premierem to paliwo by było po 5.19. A nie teraz jak wygrał panowie trzeba słuchać co ktoś powiedział ,a nie urywki jak pokazało w tamtym czasie tvp-pis. Paliwo może być po 5.19 plus podatek i inne kwestie finansowe i ogólnie paliwo będzie po 11zł. Pozdrawiam i dalej słuchajcie urwanych wiadomości, a że rudy tusk i konus kaczyński to jeden wielki burdel , a wy dalej głosujecie na tych samych co po 8 lat rządzą i okradają Was jako naród ale co wybory to i tak to samo czy to PIS czy to PO(wcześniej) , a teraz KO to i tak zawsze te same mordy od 1989 i nie potrafią nic tylko obiecywać i kraść. Po katastrofie samolotu PO obiecało że ściągnie wrak i 8 lat gówno zrobili ale po tych 8latach PIS razem z kaczorkiem obiecywali że będzie wrak i też gówno zrobili ale wygrali wybory bo patologia sprzedała kraj za 500+ no i do dziś nie ma wraku i kasy na ważne projekty. Ale paliwo było tańsze przed wyborami które było brane z zasobów awaryjnych. Gratulacje dla tych co w to wierzyli że będzie paliwo takie tanie🤣🦆.

    • Kordian Es abyś chłopie miał to coś w swoich myślach aby to się spełniło. Rudy nie wygrał wyborów tylko PIS ale po wyborach PO złączyli siły z innymi partiami i mają większość i dla tego rządzą. 🦆 też obiecywał tyle że nawet z 500 zrobiło się 800 i tak wieś i rolnicy głosowali na PIS i swoje pikniki, a teraz wielce niezadowoleni z wyników i doszło do łba że skończą się pikniki i będzie trzeba wziąść się za robotę a nie tylko kasa kasa kasa.

  1. Poszukujemy rzetelnych osób do przygotowania drukarni krajowej we Flers u siebie. Zadanie to polega po prostu na umieszczeniu w kopertach różnych listów (listu biznesowego, oferty wizualnej, dokumentu zwrotnego itp.). Należy je zatem złożyć według modelu, który szczegółowo wyjaśnimy. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z przykładowym sterownikiem, który otrzymałeś pocztą. Musisz tworzyć 4500 dokumentów miesięcznie lub co 4 tygodnie. Ponieważ nie jest to stanowisko na pełny etat, do przyjęcia tego stanowiska nie są wymagane żadne kwalifikacje ani doświadczenie. Dlatego zapraszamy Cię do naszej kolejnej pracy. Aby wykonywać ten zawód wystarczy zamieszkiwać na terenie Niemiec, Włoch, Węgier, Bułgarii, Polski i Holandii oraz mieć ukończone 18 lat. Wynagrodzenie wynosi 1200 euro miesięcznie w formie czeku i depozytu, kaucja w wysokości 300 euro na początku stosunku pracy i pozostałe 900 euro na koniec stosunku pracy. Miesiąc. Jeśli więc jesteś zainteresowany, napisz do nas przez Xbox, dziękujemy za zrozumienie

Rozwody w Polsce: Mężowie odchodzą od żon, bo nie gotują im obiadów (kobieta.gazeta.pl)

Kandydat PiS z ponad 70 zarzutami. Twierdził, że stworzył lek-cud m.in. na raka, cukrzycę i COVID-19 (wiadomosci.radiozet.pl)