w

Koleje Śląskie przywracają połączenie z Zakopanego do Katowic. Na tory wyjedzie Sprinter Ornak (raportkolejowy.pl)

Koleje Śląskie zadecydowały, że podczas długich weekendów w maju i czerwcu będzie aktywne połączenie z Katowic do Zakopanego. W ramach tej usługi na torach pojawi się Sprinter Ornak.

Wprowadzenie wspomnianej trasy jest rezultatem reakcji przewoźnika na potrzeby pasażerów, a także owocem współpracy z różnymi instytucjami, m.in. Stowarzyszeniem Kolej Beskidzka i władzami marszałkowskimi województw śląskiego i małopolskiego.

Sprinter Ornak będzie kursował w wyznaczone dni od 1 do 5 maja oraz od 30 maja do 2 czerwca, oferując wygodną podróż bez przesiadek. Cena biletów będą zbliżone do kosztów podróży samochodem. Kurs w jedną stronę wyniesie niecałe 37 zł, podczas gdy podróż w obie strony będzie tańsza, wynosząc lekko ponad 66 zł.

Co więcej, podróżni będą mogli korzystać z różnych rabatów i promocji, zarówno w kasach, jak i za pomocą kanałów elektronicznych oraz biletomatów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Ciało noworodka na śmietniku w Gdyni. Policja zatrzymała trzy osoby (www.rmf24.pl)

Mieszkańcy Katowic zmagają się z podwyższonym poziomem dwutlenku azotu (tvn24.pl)