w

Ciało noworodka na śmietniku w Gdyni. Policja zatrzymała trzy osoby (www.rmf24.pl)

W Gdyni natrafiono na szokujące odkrycie, którego dokonano w jednym z kontenerów na śmieci. Okazało się, że wewnątrz pojemnika znaleziono martwego noworodka. Sprawą zajęli się gdyńscy policjanci, którzy zatrzymali trzy osoby. O miejscu ukrycia powiadomiła 24-latka, która wcześniej zgłosiła się do szpitala, narzekając na bóle.

24-letnia kobieta została przyjęta do szpitala w Gdyni z objawami, które wskazywały, że odbył się poród. W trakcie rozmowy z policją przyznała się do przebiegu wydarzeń, a następnie wskazała miejsce, gdzie znajdują się zwłoki noworodka.

Policja odnalazła ciało chłopczyka na śmietniku w Gdyni. W związku ze śmiercią noworodka zatrzymano trzy osoby – prawdopodobną matkę dziecka i dwoje członków z jej rodziny.

Jak podała prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, sekcja zwłok jest w toku, a zarzuty w tej sprawie zostaną przedstawione po jej zakończeniu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Kolejna inwestycja zagraniczna w Gdańsku – fabryka hełmów bojowych amerykańskiego producenta (investmap.pl)

Koleje Śląskie przywracają połączenie z Zakopanego do Katowic. Na tory wyjedzie Sprinter Ornak (raportkolejowy.pl)