w

Katarzyna Dowbor znajduje nową pracę w mediach po odejściu z Polsatu (i.pl)

Katarzyna Dowbor niespodziewanie straciła pracę po wieloletnim prowadzeniu programu „Nasz nowy dom” w Polsacie. Po pewnym czasie bez zatrudnienia pojawiły się informacje o jej nowej pracy w mediach.

Po odejściu Edwarda Miszczaka z dyrekcji programowej Polsatu Katarzyna Dowbor została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską i zmuszona do opuszczenia programu „Nasz nowy dom”. Jednak teraz pojawiły się wieści, że Dowbor znalazła nowe zatrudnienie. Nie opuszcza branży, w której się specjalizowała przez ostatnie dekady. Według jednego z portali będzie prowadzić program w stacji Canal +, konkretnie na kanale Canal + Domo. Tematyka programu będzie dotyczyć domów, mieszkań i ogrodów.

Okres bezrobocia Katarzyny Dowbor nie trwał długo, ponieważ podobno już znalazła nową posadę w telewizji. Nie będzie to jednak duży program emitowany na TVN, lecz mała stacja Canal+ Domo. Specjalizuje się ona w tematyce aranżacji wnętrz i udzielaniu porad dotyczących domów, mieszkań i ogrodów. Osoba z bliskiego otoczenia Dowbor potwierdziła, że odetchnęła z ulgą, że udało jej się znaleźć nowe miejsce pracy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

Polak planował przeprowadzenie zamachu terrorystycznego na terenie kraju. Zatrzymany przez ABW (i.pl)

Zaawansowane systemy obrony na nowych fregatach Marynarki Wojennej RP (dziennikbaltycki.pl)