w

Główny wjazd do Zakopanego zamknięty (zakopane.naszemiasto.pl)

Jak podają lokalne media, jeden z głównych wjazdów do Zakopanego został całkowicie wyłączony z powodu osunięcia się na niego ziemi z okolicznej budowy. Pas jezdni, który miał zostać otwarty po remoncie, został całkowicie wyłączony z ruchu, przez ziemię, która taranuje innym przejazd. Zupełnie niemożliwe stało się dotarcie do Zakopanego przez to wejście, dlatego policja wyznaczyła objazdy. 

Osunięcie się ziemi, które wynika z pobliskiej budowy, nie jest zjawiskiem bardzo rzadkim. Na szczęście nie ma to często miejsca w przypadku głównego wjazdu do miasta. Dlatego incydent z wczoraj całkiem sparaliżował lokalny ruch i zmusił funkcjonariuszy policji do natychmiastowej interwencji. Wyznaczono zatem szybkie objazdy dla zbliżającym się aut, które prowadziły ulicą Guty i ulicą Spyrkówka. Policja poprowadziła kierowców. Którzy zakorkowali się wcześniej tuż przed osunięciem ziemi. Na miejsce wjechały również ciężkie pojazdy, których celem było jak najszybsze oczyszczenie drogi.

Tłumne Zakopane

Zakopane jest jednym z miast w Polsce, w którym prędzej czy później zawita każdy Polak. Długoletnia tradycja tego miejsca sprawia, że to obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty. Niestety kryzys gospodarczy i wojna za granicą u sąsiada spowodowała znaczny spadek odwiedzin turystów. Obecnie przewiduje się, że nawet na majówkę, zwykle przepełnione hotele, mogą świecić pustkami.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Absurd na obwodnicy Trójmiasta – zwęzili nie ten pas ruchu co powinni (dziennikbaltycki.pl)

Rafał „Pogo” Pogorzelski nie żyje (katowice.naszemiasto.pl)