w

Rafał „Pogo” Pogorzelski nie żyje (katowice.naszemiasto.pl)

O niespodziewanej śmierci śląskiego rapera powiadomiła jego najbliższa rodzina. Żona wraz z dziećmi wydała oficjalne oświadczenie dotyczące odejścia ukochanego męża i wspaniałego ojca. Raper miał tylko 37 lat. Pustka po jego stracie jest ogromna. 

O niespodziewanej śmierci „Pogo” poinformowała jego rodzina. Potwierdzone informacje obiegły całą Polskę. Wszyscy fani 37-latka nie tylko łączą się w bólu z rodziną mężczyzny, ale również sami przeżywają trudne odejście rapera. Był on dobrze znany jako raper, ale również prezenter radiowy i telewizyjny. Jego charyzma i wesołe usposobienie przekonało wiele ludzi do niego. Był również znany jako działacz charytatywny. Wszyscy wspominają go jako społecznika, który zawsze obejrzy się na drugiego człowieka. W samym zeszłym roku udało mu się zorganizować aż 13 akcji charytatywnych. Jego ostatnie pożegnanie miało miejsce 19 kwietnia w kościele pw. Św. Józefa w Katowicach-Załężu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Główny wjazd do Zakopanego zamknięty (zakopane.naszemiasto.pl)

UFO nad Małopolską. Wierzysz? (gazetakrakowska.pl)