w

Czołowe zderzenie osobówki z kombajnem pod Oławą. Zginęła jedna osoba (i.pl)

W tragicznym wypadku, który miał miejsce w czwartek rano (13 lipca) w powiecie oławskim, doszło do kolizji między samochodem osobowym a kombajnem. Niestety, w wyniku tego zdarzenia jedna osoba straciła życie. Obecnie trwają dochodzenia prowadzone przez policję we współpracy z prokuraturą w celu wyjaśnienia okoliczności tego wypadku. Przewiduje się, że droga w obu kierunkach może pozostać zablokowana do godziny 12:30.

Wypadek miał miejsce w czwartek (13 lipca) tuż przed godziną 7:00 rano, na drodze wojewódzkiej 396, pomiędzy Pełczycami a Gajem Oławskim, gdzie samochód osobowy zderzył się z kombajnem.

Asp. szt. Wioletta Polerowicz z Komendy Powiatowej Policji w Oławie poinformowała, że na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły dotyczące tego zdarzenia.

W wyniku wypadku tragicznie zginął kierowca samochodu osobowego

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letni kierowca opla astry zderzył się czołowo z kombajnem rolniczym podczas próby wyprzedzania – wyjaśniła asp. szt. Wioletta Polerowicz

Ażeby zminimalizować utrudnienia, policjanci kierują kierowców na objazdy. Osoby udające się w kierunku Oławy powinny korzystać z trasy przez Pełczyce, natomiast podróżujący, którzy opuszczają Oławę, powinni skierować się w stronę miejscowości Wierzbno. Funkcjonariusze donoszą, że droga będzie zamknięta do godz. 12:30.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

Sondaż wyborczy: Wspólna lista opozycji nie przynosi większości w Sejmie (i.pl)

Wyrok przeciw dziennikarzom w sprawie afer sopockich: Ziobro interweniuje w ich obronie (i.pl)