w

Brzezie: Policja poszukuje kierowcy – prawdopodobnie spowodował wypadek, raniąc osiem osób (i.pl)

W wyniku niebezpiecznego wyprzedzania kierowca białego samochodu dostawczego spowodował wypadek na drodze krajowej nr 25 w okolicach obwodnicy Brzezia. Co więcej, postanowił uniknąć odpowiedzialności i uciekł z miejsca zdarzenia. Numer rejestracyjny auta zaczynał się od liter “CT”, co wskazuje na możliwe pochodzenie kierowcy z Torunia. Obecnie funkcjonariusze policji szukają uciekiniera.

Około godziny 14.00, na prostej drodze krajowej, kierowca białego samochodu dostawczego wyprzedzał kilka pojazdów, w tym citroena i peugeota, kiedy nagle z naprzeciwka nadjechał osobowy opel. Ażeby uniknąć czołowego zderzenia, kierowca opla skierował się na pobocze. Niestety, manewr ten spowodował utratę kontroli nad pojazdem, w wyniku czego uderzył najpierw w jadącego z przeciwka citroena, a następnie w peugeota, który jechał za nim.

Natomiast kierowca samochodu dostawczego, który podejrzewany jest o spowodowanie zderzenia, nie zatrzymał się na miejscu wypadku, tylko odjechał w siną dal, nie zważając na obrażenia, jakie mógł wyrządzić innym osobom na drodze.

Osiem osób w szpitalu, w tym dwoje dzieci i dwoje nastolatków

Wskutek tego tragicznego wypadku droga była przez wiele godzin całkowicie zablokowana. Zdarzenie dotknęło łącznie 9 osób, z których 8 z obrażeniami ciała zostało zabranych do różnych szpitali. Wśród poszkodowanych znalazły się także dzieci w wieku 7 i 10 lat oraz dwóch 17-latków. Ranni przebywają obecnie na oddziałach w Słupsku, Koszalinie, Szczecinku i Chojnicach.

Jak na tę chwilę funkcjonariusze starają się ustalić tożsamość właściciela białego samochodu dostawczego. Na nagraniach widoczna jest część numeru rejestracyjnego, który rozpoczyna się literami “CT”. Sugeruje to, że kierowca lub pojazd pochodzą z Torunia. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w zidentyfikowaniu kierowcy lub podać informacje o jego pobycie.

Wszelkie informacje można kierować na człuchowską policję pod numerem 47 74 25 722 lub na krajowy numer alarmowy 112.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

Prokuratura oskarżyła Tomasza Lisa o nielegalne reklamowanie alkoholu w Newsweeku. Do sądu wpłynął już akt oskarżenia (i.pl)

Niebezpieczne zderzenie na nowej drodze w Miliczu. Kobieta hospitalizowana z powodu odniesionych obrażeń (gazetawroclawska.pl)