w

Niebezpieczne zderzenie na nowej drodze w Miliczu. Kobieta hospitalizowana z powodu odniesionych obrażeń (gazetawroclawska.pl)

We wtorek miał miejsce groźnie wyglądający wypadek drogowy w Miliczu. Na skrzyżowaniu ul. Grzybowej z nowo wybudowaną al. Niepodległości zderzyły się dwa samochody, powodując obrażenia jednej osoby. Al. Niepodległości, nazywana także małą obwodnicą Milicza ma długość ponad dwóch kilometrów i pełni funkcję nowego łącznika. Łączący ze sobą drogę krajową nr 15 Wrocław-Jarocin z drogą wojewódzką, prowadzącą do Sułowa, Trzebnicy i Wrocławia.

Mimo że trasa nie została jeszcze oficjalnie otwarta, a już pojawiły się na niej wypadki. Mała obwodnica Milicza to największa inwestycja drogowa w okolicy od co najmniej 10 lat. Chociaż nie doszło jeszcze do uroczystego otwarcia, już teraz jest użytkowana. Niestety, niebezpieczne zdarzenia, takie jak wypadek z 18 lipca, pozostają aktualnym problemem.

Przyczyny wypadku leżą przede wszystkim w nadmiernej prędkości, braku uwagi oraz automatycznym zachowaniu kierowców na tej trasie. Wszystko to doprowadziło do zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu po otwarciu al. Niepodległości, gdzie teraz pierwszeństwo występuje na obwodnicy, a ulica Grzybowa została podporządkowana.

Dnia 18 lipca w niebezpiecznym wypadku ucierpiała kobieta, która w wyniku poniesionych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Brzezie: Policja poszukuje kierowcy – prawdopodobnie spowodował wypadek, raniąc osiem osób (i.pl)

Surowa kara dla Mariki M. za próbę kradzieży tęczowej torby. Opinia publiczna jest poruszona (gloswielkopolski.pl)