w

TragediaTragedia SłaboSłabo LOLLOL SuperSuper ŹleŹle

Brutalnie zaatakowali personel „Żabki”, bo nie chciał im sprzedać napoju energetycznego (mojaolesnica.pl)

W jednym ze sklepów sieci „Żabka” doszło do brutalnego napadu. Młodzi bandyci zaatakowali personel, ponieważ poproszono ich o pokazanie dokumentu przy zakupie napoju energetycznego. Ponadto, jeden z podejrzanych ukradł piwo.

Zdarzenie miało miejsce w piątek (12 stycznia) przed godziną 22:00 w sklepie „Żabka” przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy. W sklepie pojawiła się młoda kobieta, która chciała zakupić napój energetyczny. Pracownik poprosił ją o pokazanie dowodu potwierdzającego jej pełnoletniość (zgodnie z nowymi przepisami napoje energetyczne sprzedawane są osobom pełnoletnim). Jednak w odpowiedzi padły wulgaryzmy i groźby karalne, co skłoniło personel do zamknięcia sklepu i wezwania policji.

Co więcej, znajomi młodej kobiety, którzy przebywali na zewnątrz, zaczęli atakować drzwi sklepu. A kiedy personel otworzył drzwi, do środka wszedł młody mężczyzna. Doszło do awantury i szarpaniny, po czym do wszystkiego dołączył się też drugi znajomy, brutalnie atakując sprzedawcę. Pracownik odniósł poważne obrażenia głowy.

Ochrona sklepu próbowała zatrzymać sprawców, ale bezskutecznie. W efekcie napastnicy ukradli piwo i uciekli z miejsca zdarzenia.

Wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Jednak po przybyciu na miejsce podejrzanych już nie było.

W sobotę policja zatrzymała trzy osoby związane z napadem. Dwoje z trzech podejrzanych jest w wieku 17 lat. Funkcjonariusze nie ujawniają tożsamości trzeciej osoby zatrzymanej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

163 komentarze

 1. W piątek 12 stycznia w sklepie przy ul. Kochanowskiego w Oleśnicy ( Dolnośląskie) rozegrały się wstrząsające sceny. Młodzi ludzie przypuścili bestialski atak na pracowników sklepu. Według wstępnych informacji, powodem niebywałej agresji stała się odmowa sprzedaży napoju energetycznego.
  Wszystko zaczęło się tuż przed godz. 22, kiedy do sklepu popularnej sieci weszła młoda kobieta. Chciała kupić napój energetyczny. Jednak nowe przepisy zakazują ich sprzedaży osobom poniżej 18 roku życia. Sprzedawcy uzyskali prawo weryfikacji wieku kupujących.
  Serwis MojaOlesnica.pl relacjonuje, że gdy ekspedientka poprosiła kupującą o okazanie dowodu, ta zareagowała wulgaryzmami i agresją. Personel wezwał policję. Szybko okazało się, że przed sklepem stali znajomi kobiety. Młody mężczyzna wszedł do środka i rozpoczął bestialski atak na pracowników.
  Młody napastnik bił pracującego w sklepie sprzedawcę, a kobieta szarpała się na ziemi z ekspedientką. Na miejscu interweniowała policja i zespół pogotowia ratunkowego, ale młodzi bandyci uciekli.
  W sobotę zatrzymano dwie osoby w wieku 16 lat, to kobieta i mężczyzna. Są to osoby podejrzewane o popełnienie przestępstwa rozboju. Trzecia osoba zatrzymana w sobotę to 18-letni mężczyzna, który jest podejrzewany o pomocnictwo w rozboju” – przekazała reporterowi RMF MAXX st. asp. Bernadeta Pytel. oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. W sobotę zatrzymanych zwolniono z aresztu.

 2. Jakie prawo?jakie myślenie o zdrowiu młodzieży? Zwykłe nabijanie kasy od podatku i przy okazji z kar grzywny za wykroczenia😂Mówi się że co zakazane zazwyczaj smakuje najlepiej więc może i z większego popytu sprzedaży tych napojów?Tak naprawdę to więcej szkód niż pożytku!

 3. Nie ma to jak popierdoleniec muzyk w polityce a do tego pierdolniety celebryta z TVN-u w polityce.. Efekty widać gołym okiem… 🙂 W razie wojny wolę se sam w łeb strzelić niż bronić tej patologii… Dziadek walczył o Polskę… Nie Kurwa o dudusia co pedofila ułaskawi twierdząc że to są sprawy rodzinne…

Zakończono poszukiwania 60-latki z Krakowa. Policjanci natrafili na ciało kobiety (wiadomosci.wp.pl)

Prezydent Joe Biden o nowym rządzie w Polsce i sytuacji na Ukrainie (wiadomosci.wp.pl)