w

Agnieszka Nowak-Gąsienica zawiesiła kampanię wyborczą z powodu tragedii w Zakopanem (zakopane.naszemiasto.pl)

Agnieszka Nowak-Gąsienica postanowiła zwiesić kampanię wyborczą z powodu ostatniej tragedii w Zakopanem. Co więcej, wezwała innych kandydatów na burmistrza, aby również podjęli podobne kroki. W związku z sytuacją Łukasz Filipowicz odwołał spotkanie z mieszkańcami miasta. Jednak innego zdania był Mariusz Koperski, który postanowił kontynuować swoje działania.

Decyzję o zawieszeniu kampanii Agnieszka Nowak-Gąsienica ogłosiła po tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce 1 kwietnia w Zakopanem. W wyniku silnego halnego życie straciło dwóch mieszkańców miasta po tym, jak zawaliły się na nich drzewa.

Nowak-Gąsienica ogłosiła zawieszenie kampanii, argumentując, że w obliczu tragedii dalsze debaty wyborcze tracą sens. W związku z tym zachęcała też innych kandydatów do podjęcia podobnych działań.

Mariusz Koperski, jeden z kandydatów na burmistrza Zakopanego, nie zgodził się na zawieszenie kampanii. Jego zdaniem należy aktywnie działać nawet w obliczu tragedii. Natomiast kandydat Łukasz Filipowicz odwołał zaplanowane spotkanie z mieszkańcami.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Gdyński radny złożył wniosek do NIK ws. zamknięcia ul. Anyżowej (dziennikbaltycki.pl)

Echo Investment wybuduje mieszkania w Katowicach zamiast biurowców (www.propertynews.pl)