w

Echo Investment wybuduje mieszkania w Katowicach zamiast biurowców (www.propertynews.pl)

Echo Investment to grupa, która znana jest głównie z budowy biurowców i centrów handlowych w Katowicach. Jednakże teraz firma ogłosiła nieco inne plany, obejmujące stworzenie mieszkań w stolicy Górnego Śląska.

Projekt mieszkaniowy marki Echo Investment w Katowicach, będący pierwszą inwestycją dewelopera w tym regionie, powstanie na terenach przeznaczonych pierwotnie na cele komercyjne.

Jak podaje Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment, rozpoczęcie nowej inwestycji mieszkaniowej planowane jest na drugi kwartał bieżącego roku. Natomiast decyzja o przekształceniu wcześniejszego projektu biurowego w mieszkalny została podjęta ze względu na atrakcyjną lokalizację gruntów oraz dostosowanie się do warunków rynkowych.

Echo Investment posiada znaczną liczbę działek, które mogą być przekształcone na cele mieszkaniowe. Ponadto, deweloper skupia się także na dalszym rozwoju projektów w innych dużych miastach Polski, takich jak Kraków i Poznań.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Agnieszka Nowak-Gąsienica zawiesiła kampanię wyborczą z powodu tragedii w Zakopanem (zakopane.naszemiasto.pl)

Mieszkańcy Krakowa apelują o stworzenie „Parku Ulgi” i ochronę przyrody przed zabudową (gazetakrakowska.pl)