w

54-letni Mirosław Marek ze Spytkowic poszukiwany za zabójstwo matki i siostry (zakopane.naszemiasto.pl)

Mirosław Marek, 54-latek ze Spytkowic (pow. wadowicki), jest poszukiwany od 3 kwietnia w związku z podejrzeniem o zabójstwo swojej matki i siostry. Policja ostrzega, że mężczyzna może być niebezpieczny.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach oraz Prokuratura Rejonowa prowadzą dochodzenie w sprawie podwójnego zabójstwa w Spytkowicach. W domu natrafiono na zwłoki dwóch kobiet, a podejrzanym o zabójstwo jest Mirosław Marek.

Podejrzany to muskularny mężczyzna o wzroście około 190 cm i wadze około 100 kg. Prawdopodobnie porusza się białym samochodem marki Nissan Micra. Numery rejestracyjne samochodu: KWA 45544.

Należy zaznaczyć, że kilka lat temu w jego domu w Spytkowicach wdał się w awanturę z nieżyjącym już ojcem. Do akcji musieli wkroczyć antyterroryści. Jak opisywali sąsiedzi, policjanci nie mogli sobie z nim poradzić, ponieważ zrzucał ich ze schodów – jednego po drugim.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Policja zapobiegła starciu pseudokibiców na meczu Pogoń Lębork – Gryf Słupsk (dziennikbaltycki.pl)

Katowice nowym liderem w rankingu płac. Wyprzedziły nawet Warszawę i Kraków (300gospodarka.pl)