w

Policja zapobiegła starciu pseudokibiców na meczu Pogoń Lębork – Gryf Słupsk (dziennikbaltycki.pl)

Podczas meczu piłkarskiego między Pogonią Lębork a Gryfem Słupsk, który odbył się w Wielką Sobotę w regionie pomorskim, obiektu pilnowały liczne siły policyjne.

Funkcjonariusze ustalili, że do Lęborka zamierzają przyjechać pseudokibice. Ostatecznie zabezpieczono cały teren, aby nie dopuścić do możliwych starć pomiędzy pseudokibicami obu drużyn.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku i innych jednostek przygotowali się do zabezpieczenia meczu, który był klasyfikowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka.

Na stadionie zgromadziło się około 400 pseudokibiców obu drużyn, co skłoniło policjantów do zabezpieczenia terenu wokół stadionu oraz monitorowania ruchów tych grup. Lęborscy kibice próbowali forsować ogrodzenie, a grupa przyjezdnych chciała przedrzeć się przez policyjny kordon.

W reakcji na agresywne zachowanie pseudokibiców policja użyła armatki wodnej i gazu łzawiącego. Ponadto, zatrzymano dwie osoby i nałożono mandaty na 139 uczestników za zakłócanie porządku publicznego.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Port Gdańsk znalazł się w czołówce europejskiej. W zeszłym roku przeładowano 81 milionów ton (businessinsider.com.pl)

54-letni Mirosław Marek ze Spytkowic poszukiwany za zabójstwo matki i siostry (zakopane.naszemiasto.pl)