w

Zwabili ofiarę na imprezę, brutalnie ją pobili, okradli z mienia i zamknęli w garażu (dziennikbaltycki.pl)

Funkcjonariusze z miejscowości Rumia zatrzymali podejrzanych, którzy poszukiwani są za rozbój i porwanie. Należy zaznaczyć, że inicjatorką tych działań przestępczych jest 32-latka, która była w konflikcie z ofiarą.

Dnia 13 stycznia policjanci otrzymali zgłoszenie od 29-letniego mężczyzny, który padł ofiarą napadu, kradzieży oraz pozbawienia wolności. Dochodzenie wykazało, że w trakcie planowania tego przestępstwa 32-latka była skłócona z pokrzywdzonym. W ramach zemsty zorganizowała imprezę, która miała być zasadzką na nieświadomego 29-latka.

Pokrzywdzony, przybywając na zaproszoną imprezę, został brutalnie zaatakowany przez dwóch sprawców, którzy kopali go i bili po głowie i klatce piersiowej. A następnie okradli go z mienia. Później ofiarę związano i umieszczono w kanale garażowym, skąd zdołała uciec po kilku godzinach. Po dwóch dniach poszkodowany o wszystkim powiadomił policję.

Kryminalni natychmiast zareagowali i dzięki sprawnym działaniom zatrzymali podejrzanych. Jeden z zatrzymanych – 33-latek – miał przy sobie narkotyki. Zarówno organizatorka, jak i obaj wspólnicy zostali aresztowani na trzy miesiące.

Zarzuty obejmują pozbawienie wolności, rozboje, pobicie, groźby oraz posiadanie narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

72-latek próbował zabić sąsiadkę siekierą. Sąd Okręgowy w Lublinie wydał wyrok (kurierlubelski.pl)

Bartłomiej Obajtek nie zasiada już w radzie nadzorczej WFOŚ w Gdańsku (zielona.interia.pl)