w

Znaleziono zwłoki kobiety i jej dwóch córeczek w mieszkaniu w Puszczykowie. Zatrzymano ojca dzieci (gloswielkopolski.pl)

Rzecznik policji poinformował o makabrycznym znalezisku, na które natrafiono w Puszczykowie. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 29-letniej kobiety i jej dwóch małych córek. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali męża kobiety i ojca dzieci, który będzie przesłuchiwany 20 listopada.

Dyżurny policyjny przyjął zgłoszenie po godzinie 15.00, uzyskując informacje dotyczące zwłok kobiety i dwóch dziewcząt w wieku 1,5 roku i 4,5 roku, które znaleziono w mieszkaniu w Puszczykowie. Szczegóły śledztwa nadal są niejasne, a służby prowadzą w tej sprawie odpowiednie działania. Technicy kryminalistyki oraz eksperci spędzili wiele godzin na miejscu zdarzenia, dokonując oględzin i gromadząc materiał dowodowy.

Podejrzanym jest 42-letni mężczyzna, który trafił już do aresztu. Zaplanowano też jego przesłuchanie, które odbędzie się po konsultacji z ekspertami i lekarzami sądowymi. Ponadto, przewidziana jest również sekcja zwłok kobiet i dzieci.

Pojawiły się także nieoficjalne doniesienia o synu pary. Jednak policja zdementowała te informacje, dodając, że to nie jest ich dziecko. Faktem jest, że nastolatek był wtedy w domu, ale nie ma żadnego związku z tą sprawą.

Policjanci nie odpowiedzieli też na pytanie, czy podejrzany sam zgłosił się na komendę. I nie podają, czy mężczyzna w momencie aresztowania był trzeźwy.

Istnieją niepotwierdzone doniesienia, że rodzina mogła pochodzić z Ukrainy. Jednak śledczy na razie nie komentują tych informacji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Zbliża się otwarcie świątecznego „Miasta z Piernika” we wrocławskim Kolejkowie (gazetawroclawska.pl)

Sąd odrzucił wniosek prokuratury o aresztowanie myśliwego, podejrzanego o zastrzelenie żołnierza w Szczecinie (www.rmf24.pl)