w

Złodziej paliwa poszukiwany! (katowice.naszemiasto.pl)

Na dwóch stacjach benzynowych w Katowicach w okresie zimowym mężczyzna wielokrotnie tankował paliwo, po czym uciekał z miejsca, nie płacąc za nie. Starty, jakie poniosły stacje benzynowej, szacuje się na wartość ok. 3600 zł. Kamery monitoringu uchwyciły wizerunek złodzieja. Obecnie szuka go policja. Widziałeś go? Skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 47 85 135 00 lub za pośrednictwem maila [email protected].

Do kradzieży miało dochodzić w okresie od końca grudnia do 10 lutego 2023 roku. Mężczyzna podjeżdżał pod dystrybutor pojazdem marki Mazda. Nie zwracając na siebie uwagi, ani nie zachowując się podejrzanie, tankował samochód, po czym odjeżdżał, nie płacąc. Proceder ten powtarzał się na dwóch stacjach paliw na ulicy Górnośląskiej oraz Roździeńskiego w Katowicach. Na szczęście na jednej z nich udało się uchwycić wizerunek złodzieja, który obecnie jest upubliczniony w celu odnalezienia go.

Widzisz podejrzanego? Reaguj!

Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu osoby na zdjęciu. W momencie, w którym zauważy się go na stacji benzynowej, należy bezzwłocznie powiadomić o tym fakcie obsługę stacji oraz wezwać policję. Takie zachowanie dotyczy zarówno osobę uwiecznioną przez kamery monitoringu, jak i wszystkie zachowania podejrzane na stacji benzynowej. Warto powiadomić o tym pracowników, którzy są wyszkoleni w procedurze postępowania z podejrzanymi o kradzież paliwa. Współpraca z policją w takich sytuacjach jest nie tylko obywatelskim obowiązkiem, ale również postawą godną pochwały. Jeśli się wie, gdzie mieszka podejrzany lub jak się nazywam, można również wysłać takie informacje mailem do policji, która sama wykona kolejne kroki w celu złapania złodzieja.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

6 komentarzy

Ceny biletów w komunikacji miejskiej idą w górę! (dziennikbaltycki.pl)

Jarmark Wielkanocny czas zacząć! (gazetakrakowska.pl)