w

Zielonogórzanie mistrzami Polski (zielonagora.naszemiasto.pl)

Dokładnie mowa tu o parze nastolatków, którym udało się zdobyć mistrzostwo Polski 2023 w kategorii seniorskiej Main Class Contact Style. Tancerze znani są również z występu w Mam Talent, gdzie zebrali bardzo pochlebne oceny jurorów. Para nie osiada jednak na laurach, tylko wciąż ćwiczy i trenuje swoje umiejętności. Dziś mistrzostwo Polski, a później może czas na podbój świata?

Natalia Krakowiak i Dmytro Morozov od wielu lat trenują już swoje umiejętności w jednym z zielonogórskich klubów tanecznych. Szlifowani od dziecka, teraz niczym diamenty błyszczą na podium kolejnego konkursu tanecznego. Jak mówi sama Krakowiak, cieszą się oboje, że trud włożony w codzienne treningi i dopracowywanie strojów tanecznych, zostało docenione. Konkurs został zorganizowany na najwyższym poziomie, a konkurencja była trudna. Każdy z tancerzy był świetnie przygotowany i przeszkolony. Wygranie tego konkursu było trudnym zadaniem, któremu oboje sprostali.  

Występ w Mam Talent

Oboje wspominają ciepło program, choć nie udało się im go wygrać. Uwagi zebrane od jury były bardzo pochlebne. Pieli się po szczeblach, by móc osiągnąć podium, jednak zabrakło im głosów widowni. Sami jednak nie żałują występu, gdyż jak twierdzą, było to dla nich ważne i uczące przeżycie. Przede wszystkim nauczyli się odwagi scenicznej, która umożliwiła im dopracowywać kolejne wystąpienia przed większą publicznością. Jako inną wartość dodaną zaliczają przyjaźnie, które udało im się nawiązać z innymi uczestnikami.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Radioaktywne odpady w Szczecinie (gs24.pl)

Kładka nad ulicą Filaretów będzie remontowana? (kurierlubelski.pl)