w

Zielona Góra zaprasza na Jarmark Wielkanocny „Kraszanka” w dniach 23-28 marca (gazetalubuska.pl)

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi (31 marca), Zielona Góra zaprasza na świąteczny Jarmark Wielkanocny „Kraszanka”, który odbędzie się w centrum miasta. Podczas wydarzenia dostępne będą różnorodne atrakcje dla mieszkańców i turystów.

Podczas Jarmarku Wielkanocnego, który potrwa od 23 do 28 marca, na deptaku zagoszczą kolorowe stragany wraz z kiermaszem palm, wypieków i pisanek wielkanocnych. Swoje wspaniałe wyroby będą prezentować rzeźbiarze, koronkarki, piekarze, cukiernicy i inni twórcy.

Nie zabraknie również imponującej Palmy Wielkanocnej, przygotowanej przez Grupę Twórców Nieprofesjonalnych „BABIE LATO”. Świąteczna palma będzie ozdabiać główne wejście do ratusza. Co więcej, dla uczestników jarmarku zorganizowano również warsztaty twórcze, pozwalające na stworzenie własnych ozdób świątecznych.

Natomiast dla dzieci przygotowano bezpłatną karuzelę i kolejkę – czynne w dniach 23-26 marca. A w ramach „Kraszankowej Warsztatowni” odbędą się zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Raport NIK: Świnoujście dysponuje najlepszymi schronami w Polsce (gs24.pl)

Policja podsumowała wypadki na lubelskich drogach w 2023 r.: 11 zabitych i 144 rannych (kurierlubelski.pl)