w

Zielona Góra rozdaje mieszkańcom darmowe choinki naturalne (gazetalubuska.pl)

Urząd Miasta w Zielonej Górze i Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze zorganizowali akcję „choinka na święta”. Wydarzenie przyciągnęło wielu zainteresowanych, którzy szybko stworzyli długą kolejkę w oczekiwaniu na darmowe drzewko. Choinki, które rozdawano na parkingu przy ulicy Podgórnej, rozeszły się błyskawicznie.

Akcję choinkową skierowano do najbardziej potrzebujących, oferując mieszkańcom drzewka na Boże Narodzenie. Prezydent Janusz Kubicki zapewniał, że każdy, kto nie może sobie pozwolić na zakup choinki, otrzyma jedno z kilkuset darmowych drzewek.

Dnia 16 grudnia mieszkańcy miasta tłumnie zebrali się przed urzędem miasta, aby odebrać darmowe choinki. Do rozdania było około 500 drzewek. Długa kolejka zaczęła się tworzyć już o godzinie 10:00. Cała akcja przebiegła bardzo szybko, rozdając wszystkie choinki w jakieś pół godziny. Ponadto, dla wszystkich osób, które nie zdążyły odebrać choinki, ZGK zaplanował drugą część akcji, która przypada na wtorek, 19 grudnia.

W Zielonej Górze oferowano żywe choinki o wysokości ok. 190 cm. Jeżeli drzewko było za wysokie, można było przyciąć je na miejscu. Warto zaznaczyć, że po świętach wszystkie drzewka powinny być wystawione pod pergolę śmietnikową. Stamtąd zostaną przewiezione i przeznaczone na nawóz i zrębki.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

35 komentarzy

 1. 📢 🧑‍🎄HALO ZIELONA GORA 🧑‍🎄 📢

  ‼️PRACA NA WTOREK ‼️

  ‼️Przyjmę do pracy dnia 1️⃣9️⃣.1️⃣2️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ WTOREK ‼️‼️

  Młode i energiczne dziewczyny/ chłopaków do akcji marketingowej dla marki modowej

  ZIELONA GÓRA C.H. Dąbrówka

  ‼️Praca polega na spacerowaniu i rozdawaniu zaproszeń.
  Płatność w tym samymv dniu.
  Serdecznie zapraszam.

  ‼️KONTAKT TYLKO Messenger lub SMS 502053816
  ❗️❗️ ‼️‼️‼️

Policja wzbogaciła się o cztery nowe helikoptery „Bell”. Jedna z maszyn będzie monitorować Szczecin (gs24.pl)

KUL i UMCS podpisują list intencyjny na rzecz uchodźców (kurierlubelski.pl)